Stawiamy na jakość i świeżość ryb

Smażalnia oferuje bogaty wybór ryb począwszy od tradycyjnego dorsza po wykwintnego sandacza czy turbota. Ryby smażone jak również grillowane przyrządzane są na bieżąco od razu po złożeniu zamówienia przez naszych Gości.

Ryby dostarczają nam lokalni Rybacy z przystani z Chłopów oraz Uniecia. Smażalnia miesci się w scisłym sercu Sarbinowa wzdłuż promenady, co sprawia, że siedząc u nas na tarasie czujemy się jak na pokładzie statku.

dorsz

Oferujemy

halibut

W zasięgu wzroku Bałtyk, szum morza a wieczorem romantyczne zachody słońca a przy tym nasza smaczna rybka i zimne piwko,a smakoszy kawy czy słodkosci zapraszamy do naszej kawiarni Bella Cafe, która znajduje sie na tym samym tarasie. Można tam zasmakować przeróżnych deserów, gofrów i ciast domowego wypieku a pragnienie zaspokoić swieżo wyciskanymi sokami, shake'mi czy owocowymi koktajlami.Cóż można chcieć wiecęj? U nas poczujesz się wyjątkowo a za razem jak w domu, gdyż panuje tu miła rodzinna atmosfera , a obsługa postara się doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie naszych Gości.

Lokalizacja

ITAKA

ul. Nadmorska 72 (od promenady)

76-034 Sarbinowo

tel. 514 514 553 Kamil Pankowski, 508 272 481 Ewelina Pankowska

Galeria